Direksiyon Tamiri ve Boyama

Bir aracın en önemli parçalarından birisi direksiyondur. Direksiyonun en basit tanımı aracın yönlendiricisi olarak yapılabilir. Direksiyon, aracın istenen yöne gitmesine yardımcı olan parçalardan oluşan sistemi yönetir.

Genellikle direksiyonlar basit bir çember gibi görünse de yeni nesil araçlar da ses sistemini, araç sistemlerini bunun gibi bazı diğer kısımları da yöneten tuşlar içerebiliyor.

Direksiyonların araç tekerleği ile bağlantı bir mil ile sağlanır. Bu millerin üzerinde dişli çubuklar bulunur bu çubukların hareketi ile yine tekerlekte bulunan dişli çark döner bu çarkın hareketi ile de tekerlek yönlenir.

Direksiyon tamiri ciddi bir iştir. Bu sebeple NUR BEYZA AIRBAG asla işinin en ehlidir. NUR BEYZA AIRBAG sadece araç üreticileri tarafından kullanılarn orjinal bilgisayar sistemlerini ve programları kullanır.

Doğru ve etkin bir şekilde çalışmaya hazır olduğu tespit edilip, aracınızın direksiyon mekanizması tekrardan aktif hale getirilir. Bu sayede aracınızdaki direksiyon mekanizmasının tamamiyle güvenilir bir şekilde aktif olarak araç sizlere teslim edilir.

Sürüş güvenliğiniz için bizi arayın
ya da bize e-mail yoluyla ulaşın!

Kaza sonucu patlamış olan airbaglerinizi 2. bir kaza esnasında
çalışabilecek bir hale getiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Sürüş güvenliğiniz için bize ulaşın!

Yolculuk esnasındaki güvenliğinizi sağlamak için airbag, emniyet kemeri tamiri gibi hayati öneme sahip güvenlik ekipmanlarını tamir ve tedarik ediyoruz.

0
Airbag Tamiri
0
Memnun Müşteri
Menü