Beyin Tamiri ve Programlama

Airbag Beyni; aracın kaza esnasında sensörlerden gelen sinyalleri değerlendirerek kaza şiddetine göre araçta bulunan airbag mekanizmasını ateşleyerek ve emniyet kemer mekanizmasını içindeki bilyeler sayesinde emniyet kemerini geri sararak araç içinde bulunan yolcuların hayatını kurtarır.

Airbag beyni sadece aracın darbe aldığı yerdeki sensörlerle iletişim kurarak darbe alınan yere karşılık gelen airbegleri ateşleyen kumanda mekanizmasıdır.
Airbag beyninin diğer bir işlevi ise araçta bulunan airbaglerin kaza esnasında kullanıma hazır olup olmadığını gelişmiş sensörler ile airbag mekanizmasında bulunan elemanlarla iletişim kurarak önceden kontrol eder ve kullanıcıları olası aksaklıklara karşı önceden uyarır.

Bu sebeple kaza esnasında patlayan airbagler elektronik beyin mekanizması tarafından devre dışı bırakılıp tekrar kullanılamayacağını kullanıcıya uyarı ışıkları vasıtasıyla bildirir.

Airbag sensörlerinin aracın marka ve modeline uygun olarak araç airbegleri onlarıldıktan sonra, bilgisayar yardımı ile tekrar aktif hale getirilerek garantili bir şekilde çalışması sağlanır. Bu işlem firmamız tarafından araç üreticilerinin kullandığı orjinal bilgisayarlı sistemle, teknisyenlerimiz tarafından bilinçli bir şekilde yapılır.

Sürüş güvenliğiniz için bizi arayın
ya da bize e-mail yoluyla ulaşın!

Kaza sonucu patlamış olan airbaglerinizi 2. bir kaza esnasında
çalışabilecek bir hale getiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Sürüş güvenliğiniz için bize ulaşın!

Yolculuk esnasındaki güvenliğinizi sağlamak için airbag, emniyet kemeri tamiri gibi hayati öneme sahip güvenlik ekipmanlarını tamir ve tedarik ediyoruz.

0
Airbag Tamiri
0
Memnun Müşteri
Menü