Torpido Tamiri

Belli Nedenlerle Partlamış Hasar Görmüş Torpidolarınızı Tamir Ediyoruz.

Herhangi bir sebepten ötürü hasar görmüş (Airbag patlaması, darbe ve çizikler gibi….) torpidolarınızı orjinal deseni ile kaplatabilirsiniz.

Tecrübeli ve Uzman Kadromuz tarafından yapılan kaplama işlemi ile torpidonuz ilk günkü orjinal görünümüne kavuşur ve GARANTİLİ ve YÜKSEK KALİTELİ MALZEME kullanıldığından dolayı uzun yıllar boyunca torpidonuz bu görünümünü korumaktadır!

Tahmin ettiğiniz üzere tamir işlemi, torpidonuzu yenisi ile değiştirme işlemine göre çok daha ucuz maliyetlidir.

Torpidonuzun Rengini Değiştirmek İsterseniz Bizimle İrtibata Geçiniz.

Türkiyenin Neresinde Olursanız Olun Patlamış, Hasar Görmüş veya Rengini Değiştirmeyi Düşündüğünüz Torpidonuzu Firmamıza Gönderin Tamirini veya Renk Değişimini Yapalım.

İsterseniz Aracınızla Birlikte Firmamıza Gelin, Uzman Ekibimiz İle Torpidonuzu Sökelim Patlağı, Hasar görmüş Yerini veya Renk Değişimini Yapalım Aracınıza Monte Edelim Gönül Rahatlığı İle Kullanın.

Tamir, ve Renk Değişimi Yapmış Olduğumuz Tüm Torpidolar Firmamız Tarafından Garantilidir.

Bütün marka ve modellerin torpido tamirini yapıyoruz

NOT : Uzman kişilerce yapılmayan kaplamalarda olmaması gereken şekil bozuklukları ve araç hareket halindeyken gıcırtı şeklinde ses yapması gibi bir takım sorunlarla karşılaşılmaktadır.

Torpido tamiri esnasında kullanılan malzemenin yan sanayi veya düşük kaliteye sahip olmasından dolayı, torpidonun işlem sonrasından kısa bir süre sonra kolay bir şekilde yıpranmasına sebep olmaktadır.

Sürüş güvenliğiniz için bizi arayın
ya da bize e-mail yoluyla ulaşın!

Kaza sonucu patlamış olan airbaglerinizi 2. bir kaza esnasında
çalışabilecek bir hale getiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Sürüş güvenliğiniz için bize ulaşın!

Yolculuk esnasındaki güvenliğinizi sağlamak için airbag, emniyet kemeri tamiri gibi hayati öneme sahip güvenlik ekipmanlarını tamir ve tedarik ediyoruz.

0
Airbag Tamiri
0
Memnun Müşteri
Menü