Airbag Tamiri

Kaza esnasında patlamış can güvenliğinizin en büyük koruyucusu olan hava yastıklarınızın onarım veya değişimlerini Beyza Airbag tarafından deneyimli ve uzmanlaşmış kadromuz ile yaptıktan sonra her zaman güncel bilgilere sahip olan gelişmiş bilgisayarlı sistemimiz ile kontrolleri yapılmaktadır.

Bu bilgisayarlı sistem, aracınızın airbag beynine ve diğer bağlantı noktalarına bağlanarak onarım veya değişim yapılmış hava yastıklarınız ile araç içindeki tüm airbag mekanizması ve sensörleri elektronik olarak kontrol ederek teknisyene detaylı rapor vermektedir. Bu sebeple uzman teknisyenler tarafından doğru bir şekilde onarım veya değişimi yapılmış Airbag sisteminin kaza esnasında çalışmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Çünkü AIRBAG sisteminde çıkabilecek en ufak sorunu bile kullandığımız bu iş için özel üretilmiş bilgisayar ve cihazlar sayesinde tespit edip güvenli bir şekilde onarımlarını gerçekleştirebiliyoruz ve BEYZA AIRBAG OLARAK SADECE ORJINAL ÜRÜNLER KULLANIYORUZ.

Bakım, onarım veya değişim yapılmış tüm servislerin garantisi firmamız tarafından verilmektedir. Bu sebeple servis sonrası çıkabilecek olan tüm sorunlar firmamız tarafından ücretsiz giderilmektedir.

Onarım veya değişim yaptığımız airbag sistemini hem mekanik hem de elektronik kısmını tekrar tekrar test etmek işimizin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Çünkü araç içindeki en önemli hayat kurtarıcılardan birisi olan hava yastıklarının önemini çok iyi biliyoruz.

Unutmayın ki tüm bu güvenlik sistemleri EMNİYET KEMERİNİN tamamlayıcısı konumundadır ve ancak EMNİYET KEMERİ takılı olduğu zaman güvenlik tam olarak sağlanabilmektedir.

Sürüş güvenliğiniz için bizi arayın
ya da bize e-mail yoluyla ulaşın!

Kaza sonucu patlamış olan airbaglerinizi 2. bir kaza esnasında
çalışabilecek bir hale getiriyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Sürüş güvenliğiniz için bize ulaşın!

Yolculuk esnasındaki güvenliğinizi sağlamak için airbag, emniyet kemeri tamiri gibi hayati öneme sahip güvenlik ekipmanlarını tamir ve tedarik ediyoruz.

0
Airbag Tamiri
0
Memnun Müşteri
Menü